Biuro geodezyjne z Mielca

Gospodarka w Mielcu kwitnie bardzo szybko, co za tym idzie również inwestycje czyli budownictwo. Dlatego popyt na usługi geodezyjne i geodetów jest coraz większy. Wśród nich PW Geodezja i geodeta Piotr Wolanin to kompleksowa obsługa klientów w zakresie geodezji

 

Transport drogowy krajowy

Mapy do celów projektowych

Wykonanie mapy do celów projektowych to najczęściej realizowana usługa wśród geodetów i firm geodezyjnych. Jest ona niezbędna w celu wykonania projektu budowlanego, dlatego każdy z nas, kto chce budować, musi taką mapę posiadać.

Pomiary działek

W celu sprawdzenia rzeczywistego stanu swojej działki, jej granic, obszaru w odniesieniu do punktów geodezyjnych, geodeta wykonuje pomiar działki.

Podziały nieruchomości

Jeżeli chcemy scalić kilka działek w jedną lub w drugą stronę – podzielić większy obszar na mniejsze. W obydwu sytuacjach niezbędny będzie podział nieruchomości.

Inwentarze powykonawcze

Inwentaryzacja jest niezbędnym dokumentem, który musimy posiadać po zakończeniu inwestycji. Dokument ten dołącza się do zawiadomienia o zakończeniu budowy.

Co robi geodeta?

Zadaniem geodety jest pomiar i ustalenie kształtu oraz wielkości działek, a także gruntów. Swoją pracę wykonuje on głównie w terenie, dlatego też większą część czasu spędza poza biurem. Wiadomo, że jego usługi są potrzebne szczególnie podczas zakupu lub sprzedaży działek, ponieważ musi on wyznaczyć dokładne granice ich przebiegu.

A po geodecie czas na fundament i dobry sprawdzony beton. Jeżeli szukasz takiego, nie zwlekaj – BETOMEX ze Staszowa!

Zatem po co jest potrzebny geodeta podczas budowy domu? Otóż poza wyznaczeniem granic musi on również wykonać specjalną mapę, która będzie potrzebna do celów projektowych. Wytyczenie budynku jest następną czynnością, jaką musi wykonać geodeta. Swoją drogą jest ona bardzo ważna, dlatego też trzeba do niej dobrze podejść. Geodeta będzie nie tylko potrzebny przed rozpoczęciem budowy ale również po zakończeniu prac budowlanych. Potrzebny geodeta? Zadzwoń pod numer +48 503 044 845 i sprawdź PW Geodezja z Mielca!

Jak wiadomo, geodeci wszystkie swoje prace wykonują za pomocą specjalnego sprzętu, który jest potrzebny między innymi do różnego rodzaju obliczeń, zapamiętywania danych oraz robienia zdjęć.

Jesteś z Mielca? PW Geodezja!

Każdy sprzęt geodezyjny to sprzęt wysokiej jakości po to, aby mógł on  uchwycić nawet najdrobniejsze szczegóły. Jak widać rola geodety w budownictwie jest niezwykle ważna. W mieście Mielec budownictwo rozwija się, jest wiele firm geodezyjnych. Tani i dobry geodeta Mielec? To częste pytanie klientów. Jest na nie odpowiedź – PW Geodezja – geodeta Piotr Wolanin i jego zespół.

Firma PW Geodezja to oczywiście Mielec, ul. Lwowska 4 w starej części miasta Mielca. Nasz kod to 39-300 Mielec i to właśnie tutaj znajduje się biuro firmy.

Prezentujemy mapę z dojazdem:

Po co potrzebny jest geodeta?

Jest on niezbędny przy każdej inwestycji a właściwie budowie, zarówno przed budową jak również po zakończeniu prac budowlanych. Geodeci przede wszystkim oferują takie usługi jak:

  • mapy do celów projektowych
  • dokumentacje geodezyjne
  • pomiary i podziały działek, nieruchomości
  • tyczenie
  • inwentarze geodezyjne, powykonawcze

(+48) 503 044 845

Szukasz dobrego, sprawdzonego geodety w Mielcu?