Rehabilitacja

Dobry sklep rehabilitacyjny to taki, gdzie nie tylko sprzedaje się artykuły rehabilitacyjne i sprzęt do rehabilitacji ale również znajdziemy doradztwo. Dlatego sklep rehabilitacyjny to także powinien być sklep ortopedyczny, gdyż wątki te łączą się ze sobą.

 

Book Now

Co robić i jak się pozbierać po wypadku?

Najpierw zadbać w 100% o zdrowie, dlatego poprawić stan faktyczny swojego zdrowia a następnie skorzystać z dobrego sklepu medycznego w celu doboru odpowiednich produktów, które ułatwią szybki powrót do zdrowia i codzienności.

Sprzęt ortopedyczny

Są to głównie wszystkie artykuły i produkty, które pomogą nam po urazach kończyn górnych, dolnych.

Sprzęt do rehabilitacji

Przewlekłe leczenie pourazowe to rehabilitacja. Warto mieć przyrządy ułatwiające rehabilitację w domu.

Sklep medyczny

Kompleksowa oferta począwszy od drobnych artykułów poprzez inne produkty to podstawa każdego sklepu

Sklep medyczny oferujący tanie produkty

Sklepy medyczne zazwyczaj zawierają wszystkie artykuły medyczne, które są potrzebne do prawidłowego funkcjonowania osoby niepełnosprawnej. Takie produkty jak: wózki inwalidzkie, kule, rajstopy uciskowe, czy wkładki ortopedyczne są pierwszorzędne. Można je nabyć, zarówno w sklepie medycznym stacjonarnym, jak i Internetowy. Na co zatem zwracać uwagę kupując takie produkty? Otóż przede wszystkim należy dokładnie zapoznać się z ich wykonaniem. Jest to dość istotny element, ponieważ przyczynia się zarówno do trwałości produktu, jak i jego wyglądu oraz wygody.

Sklepy ortopedyczne w Mielcu

Jest kilka sklepów ortopedycznych w mieście Mielec jednak na uwagę zasługuje z pewnością Sklep Ortopedyczno-Rehabilitacyjny REHA-MED. Sklep ten znajduje się pod adresem ul. Dworcowa 4/19, 39-300 Mielec i oferuje kompleksową ofertę dla pacjentów.

ZADZWOŃ DO SKLEPU: +48 888 430 696

Dobry wózek inwalidzki dla osób niepełnosprawnych

Każdy dobry sklep ortopedyczny jest odpowiednio dostosowany do potrzeb i wymagań swoich klientów, aby ich w pełni zadowolić. Jeśli chodzi jednak o kwestię cenową, to może być ona naprawdę bardzo różna, ponieważ każdy produkt pełni inną funkcję i jest wykonany z zupełnie innych materiałów. Warto mieć to na uwadze, gdyż jest to niezwykle ważny element przy zakupie materiałów medycznych. Każdy sklep medyczny powinien być dostosowany dla osób niepełnosprawnych

Wkładki ortopedyczne do butów

Sklep REHA-MED z Mielca wykonuje także diagnostykę postawy ciała. Komputerowe badania postawy ciała i dobierane odpowiednio wkładki ortopedyczne potrafią we wczesnym wieku skorygować wiele problemów związanych z prawidłową postawą. To ważne gdyż następstwem tych problemów są przeciążenia stawów, nerwobóle różnego typu i rodzaju.

(+48) 888 430 696

Tani i dobry sklep ortopedyczny z Mielca