Fizjoterapia

Jeżeli potrzebny Ci dobry fizjoterapeuta do doskonalym wyborem jest gabinet fizjoterapii w Mielcu OSTEOZI. Placówka ta pomaga uśmieżyć ból, zabiegi pozwalają skorygować postawę ciała a także inne uciążliwe schorzenia.

 

Book Now

Gabinet fizjoterapii Mielec

W przypadku różnego rodzaju dolegliwości często fizjoterapia okazuje się być skuteczną metodą, która wspomaga lub zastępuje leczenie farmakologiczne. To niesamowite w jaki sposób skuteczna i dobra fizjoterapia pozwoli pomóc pacjentowi z jego problemami.

Rehabilitacja

Skuteczna rehabilitacja powypadkowa, pourazowa lub neurologiczna. W OSTEOZI realizujemy różnego rodzaju zabiegi w zakresie rehabilitacji, w tym rehabilitację dla sportowców.

Masaże

Przeznaczone przede wszystkim dla osób, u których leczenie było już stosowane jako sposób na uśmieżenie bólu czy odprężenie. W ofercie także masaż relaksacyjny.

OSTEOZI • Rehabilitacja • Fizjoterapia • Masaże - Radosław Ziomek

ul. Żeromskiego 17/206, 39-300 Mielec

woj. podkarpackie

 

Rehabilitacja i fizjoterapia

Gabinet Osteozi to miejsce, w którym wykonywana jest rehabilitacja i fizjoterapia na najwyższym poziomie. Pracują w nim najlepsi specjaliści, którzy szybko i skutecznie pomagają swoim pacjentom powrócić do formy. Gabinet zapewnia profesjonalne leczenie i rekonwalescencję. Dba o zdrowie i bezpieczeństwo podczas wszystkich wykonywanych zabiegów. Pracuje z różnymi pacjentami, a nawet sportowcami. Do każdego podchodzi indywidualnie, zapewniając najlepszą metodę leczenia.

Doskonały gabinet w mieście Mielec

Osteozi to wyspecjalizowany gabinet, który zajmuje się leczeniem pacjentów, którzy cierpią na dolegliwości kręgosłupa, neurologiczne, a także ortopedyczne. Wykorzystuje sprawdzone metody leczenia, które nigdy nie zawodzą. Personel, który pracuje w gabinecie dba o najwyższe standardy, stawiając je zawsze na pierwszym miejscu. Osteozi jest miejscem, w którym każdy poczuje się zdecydowanie lepiej. Posiada nowoczesny sprzęt, który wykorzystuje do leczenia pacjentów.

Leczenie bólu

Gabinet Osteozi to gabinet fizjoterapii, który ma szeroką ofertę, a co najważniejsze oferuje niskie ceny za swoje usługi. W każdym przypadku wykazuje się pełnym profesjonalizmem oraz zaangażowaniem. Stara się pomóc każdemu pacjentowi najlepiej, jak tylko potrafi.

Potrzebny dobry fizjoterapeuta?

Gabinet znajduje się w mieście Mielec i zaprasza do siebie wszystkie osoby, które potrzebują rehabilitacji lub fizjoterapii. Korzystając z jego usług, można być pewnym, że powrót do upragnionego zdrowia będzie zdecydowanie szybszy i skuteczniejszy. Gabinet cieszy się bardzo dobrą opinią wśród wszystkich pacjentów, którzy go szczerze polecają.

(+48) 509 352 615

Gabinet masażu, rehabilitacji i fizjoterapii w Mielcu