Regeneracja turbin

Naprawa turbosprężarek to doskonała alternatywa naprzeciw zakupu nowego podzespołu. Eksploatowane części podlegają regeneracji dzięki czemu turbosprężarki mogą być ponownie użytkowane.

 

Biznes, firmy z Mielca i okolic

Poprawa mocy silnika? Postaw na turbosprężarki!

Moc silnika spalinowego nie zawsze jest taka sama. Bardzo często jest zbyt niska, dlatego też trzeba ją nieco zwiększyć. Wiadomo, że wymiana całego silnika na znacznie silniejszy jest ogromnym kosztem, dlatego też nie każdy może sobie na to po prostu pozwolić. Co wiec zrobić w takiej sytuacji? Najlepszym rozwiązaniem w tej sytuacji będzie zakup odpowiedniej turbosprężarki.

Regeneracja turbosprężarek ze zmienną geometrią

Specjalistyczne urządzenia nastawcze pozwalają regenerować turbosprężarki, które posiadają zmienną geometrię łopatek.

Regeneracja turbin ze sterownikami

Są to turbosprężarki z modułem, sterowane elektronicznie. Specjalistyczny przyrząd pozwala na naprawę także takich turbin.

Regeneracja filtrów DPF i katalizatorów

Dzięki technologii FCM możliwa jest również regeneracja filtrów cząstek stałych DPF FAP i katalizatorów.

Regeneracja turbin ze zmienną geometrią w Mielcu gdzie?

Dla wielu osób słowo to będzie niejasne, gdyż produkt ten został wprowadzony na rynek stosunkowo nie dawno. Zatem czym jest turbosprężarka? Jest to cześć do silnika spalinowego w samochodzie, która znacznie zwiększa jego moc. Alternatywa ta w porównaniu do innych jest znacznie tańsza, dlatego też będzie odpowiednia dla każdego.

Czy wiesz, że turbosprężarki to części poprawiające moc oraz wydajność silnika spalinowego w samochodzie. Można je stosować do każdego pojazdu, bez względu na jego wielkość. Są one między innymi bardzo praktyczne oraz z pewnością znacznie tańsze, niż inne części, które czasem kosztują fortunę.

Dlaczego jeżeli regeneracja to Mielec?

Miasto Mielec znane jest doskonale z branży motoryzacji z racji tego iż po dawnych zakładach WSK PZL pozostało wielu specjalistów. Pierwotnie silniki lotnicze oraz mechanika lotnicza a teraz pojazdowa i związana z nią:

  • regeneracja turbosprężarek
  • regeneracja zacisków hamulcowych
  • regeneracja pomp wtryskowych
  • regeneracja wtrysków
  • regeneracja dpf fap i katalizatorów

MR Radka - profesjonalna regeneracja turbin i turbosprężarki

ul. Polna 3b
39-300 Mielec

Zadzwoń teraz!

Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji zadzwoń: +48 609 141 806

(+48) 609 141 806

Profesjonalna i sprawdzona regeneracja turbin w Mielcu