Jastrzębia Góra

To malownicze położone w woj. pomorskim miasto, które zlokalizowane jest nad morzem Bałtyckim. Zapraszamy serdecznie do Jastrzębiej Góry na niezapomniane wakacje nad morzem. To świetny punkt wypadowy do zwiedzania nadmorskich krajobrazów i lokalnych miejscowości.

 

Wycieczki meleksami po Jastrzębiej Górze

Elektryczne meleksy

Nie każdy wie, lecz bardzo dużym producentem meleksów czyli wózków golfowych jest Polska. W miejscowości Mielec znajduje się fabryka elektrycznych pojazdów. Więcej informacji z Mielca i nie tylko znajdą Państwo w serwisie informacje.mielec.pl

Ekologia

Samochody elektryczne typu melex to ekologiczne pojazdy. Nie emitują spalin, nie posiadają bowiem silników spalinowych. To czysta, elektryczna energia.

Cisza i niezawodność

Brak silnika spalinowego to poza ekologią cisza i spokój. Będąc nad morzem warto skorzystać z tej okazji i również w trakcie transportu cieszyć się z chwili ciszy.

Atrakcyjna cena i wygoda

Firma Meleksik z Jastrzębiej Góry to atrakcyjne i konkurencyjne ceny. Meleksik to idealna forma taksówek wieloosobowych.

Ekologiczny transport osób

Jak wiadomo, w Jastrzębiej Górze nad morzem jest mnóstwo ciekawych atrakcji, które z pewnością warto zwiedzić. Jednak nie zawsze jest na to czas oraz energia. W takim przypadku najlepszym pomysłem będzie skorzystanie z usług transportu meleksem. Wiele osób, które jeszcze nie wiedzą, czy on tak właściwie jest muszą szybko uzupełnić swoją wiedzę.

Otóż meleks to pojazd elektryczny, który przewozi turystów po Jastrzębiej Górze. Robi to profesjonalnie, docierając do wszystkich zakamarków danej miejscowości. Pozwala na dokładne zwiedzanie, podziwianie pięknych widoków oraz poczucie zapachu natury. 

ZADZWOŃ I ZAMÓW TAXI MELEX: +48 889 370 745

Meleksik Jastrzębia Góra – transport taxi i wycieczki

To właśnie tutaj jak pokazuje mapa ul. Rozewska w Jastrzębiej Górze znajduje się postój naszych meleksów.

Dlaczego warto wybrać taxi meleksy?

Transport meleksem daje naprawdę mnóstwo korzyści, które są dla każdego turysty bardzo ważne. Meleksy to wygodny i komfortowy pojazd, który swoim wyglądem przyciąga ogromną uwagę. Korzystają z niego turyści w różnym wieku, ponieważ jest on niezwykle funkcjonalny oraz praktyczny. Można powiedzieć, że jest to pojazd tak właściwie wielozadaniowy.

    (+48) 889 370 745

    Zamów nasze meleksy i korzystaj z ciszy i spokoju nad morzem!