Transport międzynarodowy

Systematycznie rozwijający się transport szczególny rozwój notuje w relacji z krajami południowej Europy takimi jak Grecja, Macedonia, Rumunia czy Bułgaria.

 

TransportSpedycja oraz logistyka

Na czym polega transport międzynarodowy?

Transport międzynarodowy powstał kilkanaście lat temu, a jego rozwój z czasem staje się coraz większy. Co więc składa się na to? Otóż przede wszystkim transport międzynarodowy jest bardzo wygodny, ponieważ przewozi towary i produkty z jednego miejsca do drugiego w bardzo dobrych i bezpiecznych warunkach.

Transport towarów do Rumunii

Ta relacja zarówno pod kątem importu jak również eksportu jest dla Polski szczególnie ważna. Od kilku lat gospodarki krajów kwitną i rośnie zapotrzebowanie na transport.

Transport Macedonia i Grecja

Półwysep bałkański oraz kraje graniczne to doskonale znany kierunek transportu. Owoce oraz produkty spożywcze i kamień to główne towary importowane z tych krajów.

Transport drogowy Polska Bułgaria

Bułgaria identycznie jak Polska systematycznie i dynamicznie rozwija gospodarkę. To doskonały partner do współpracy.

Doskonała i optymalna spedycja

Zamiast transportu może spedycja? Bezinwestycyjna firma, która bazuje na potencjalne pracowników.

Warto! Dlaczego? Transport – jego usługi nie są drogie, niemniej jednak w dużej mierze zależą od wielkości towaru oraz celu, do którego mają dotrzeć. Transport międzynarodowy zawsze wykonuje swoją pracę solidnie oraz rzetelnie, dbając o wszystkie wcześniej wyznaczone terminy. Bardzo rzadko, a prawie w ogóle zdarzają się jakiekolwiek problemy z dostarczanym towarem.

Transport międzynarodowy oferuje usługi, zarówno dla przedsiębiorców jak i osób fizycznych znajdujących się na terenie całego kraju. Stara się, aby każdy klient był zadowolony z świadczonych przez daną firmę usług. Transport międzynarodowy zawsze dociera do celu, mimo różnych utrudnień, które nie są zależne od niego. 

Nie tylko TSL – magazyn logistyczny

Jest wiele firm, jednak na ich tle wyróżnia się zdecydowanie firma IMPET z Czermina. Ta firma transportowa zlokalizowana jest w woj. podkarpackim, które jest idealnym łącznikiem kierunków wschód-zachód z południem Europy. Dlatego też IMPET to poza TSL również magazyn logistyczny i magazynowanie towarów.

IMPET – transport i spedycja oraz magazynowanie towarów
Czermin 61, 39-304 Czermin, województwo podkarpackie, powiat Mielec

 

Z Polski do Grecji oraz Macedonia i inne kierunki południowe

Firma IMPET z Czermina to doskonały przykład na systematyczne kierunki i transport międzynarodowy towarów z Polski do Grecji oraz Macedonia w obydwu kierunkach. To nie tylko transport i własna flota ale również spedycja i tematy powiązane.

Dlatego jeżeli mają Państwo potrzebę zamówienia transportu w kierunkach bałkańskich i do lub z krajów takich jak Bułgaria, Węgry, Macedonia czy Rumunia lub Grecja warto wybrać profesjonalistów, którzy nie tylko wybiorą optymalną formę transportu ale w przypadku potrzeby dokonają magazynowania towarów we własnym magazynie logistycznym.

 

(+48) 17 774 03 42

Zadzwoń i zamów transport oraz uzyskaj więcej informacji