Transport i spedycja

Transport i spedycja to usługi obejmujące wiele krajów, a są nimi między innymi Anglia, Austria, Węgry, Słowacja, Ukraina. Środkowa Europa przeżywa rozkwit także relacje pomiędzy Polską a tymi krajami owocują w dynamiczny rozwój transportu.

 

Transport międzynarodowy Polska Rumunia

Dlaczego wybrać Słowację i Austrię?

Ostatnio wiele się mówi o tym, że transport drogowy jest najpowszechniejszy, ponieważ zawsze dociera do wyznaczonego celu. Nie można tego niestety powiedzieć o pociągach, czy statkach, które nie trafiają bezpośrednio do miejsca docelowego. To jest ich największy minus, który ma ogromne znaczenie. Na szczęście żegluga morska i śródlądowa właściwie nie dotyczy to krajów środkowej Europy.

Transport na wyspy, kierunek Anglia

Systematyczne relacje pozwalają na ciekawe opcje w zakresie transportu towarów z Polski do Anglii, w tym także drobnica.

Spedycja

Nie trzeba mieć własnej floty, gdyż wystarczy doskonały zespół spedytorów do sprawnej obsługi frachtów.

Na wschód - transport Ukraina

Ciągle najbardziej oblegany kierunek na transport z Polski. Gospodarki naszych krajów doskonale się synchronizują dzięki czemu transport na Ukrainę rozwija się.

Dobra i sprawdzona firma transportowa z Mielca

Transport i spedycja dociera z towarem do wielu krajów, które są znacznie oddalone od siebie, ale mimo to zawsze jest u celu na czas. Takie usługi są bardzo cenione, nie tylko przez osoby fizyczne, ale i również firmy.

Dlatego firma F.T.U.H MaxTrans – transport, spedycja i wynajem samochodów to doskonała oferta pod kątem transportu towarów. Firma ta znajduje się w Mielcu na ul. Wolności 75.

Warto o tym pamiętać, ponieważ każdemu czasem może się to przydać. Jeśli chodzi o sam transport, to wszystkie towary, które są przewożone posiadają dobre zabezpieczenie przed wszelkimi uszkodzeniami. 

Transport międzynarodowy

W Europie, zresztą nie tylko w Europie, dynamicznie rozwija się gospodarka. Mielec to zagłębie przemysłu, od wczesnych lat XX wieku do dziś. Obecnie w Mielcu są dwie Specjalne Strefy Ekonomiczne, które rozwijają także transport. Niedaleko nich znajduje się firma F.T.U.H MaxTrans, która oferuje transport drogowy krajowy i międzynarodowy:

Dlaczego firma transportowa F.T.U.H MaxTrans?

Firma ta posiada bardzo elastyczne formy i pojazdy dostosowane do transportu towarów. Zarówno flota własna jak również spedycja to m.in:

  • zestawy drogowe tandem i jumbo
  • samochody ciężarowe z windą i ciężarówki solo oraz z przyczepami
  • busy towarowe
  • samochody ciężarowe z naczepami firanka i plandeka
  • inne formy i pojazdy

(+48) 17 583 02 79

Zadzwoń i dopytaj o transport na Słowację i transport do Austrii