Kuchnie i szafy

Funkcjonalna kuchnia to pierwszy warunek jaki powinny spełniać dobrze zaprojektowane meble kuchenne. Identyczna sytuacja jest jeżeli chodzi o szafy, czy to wnękowe, do zabudowy czy wolnostojące. Najważniejsze to mieć łatwy dostęp i zmieścić to co trzeba.

 

Kredyt na mieszkanie lub remont?

Meble na wymiar

Kuchnia jest takim miejscem, w którym przeważnie spędza się mnóstwo czasu, dlatego też musi być ona przede wszystkim funkcjonalna. Dobrze by było też, gdyby była estetyczna, a jej styl był oparty na nowościach. Nie mówiąc już o solidnym i precyzyjnym wykonaniu mebli, które są bardzo ważne.

Kuchnie

Nowocesny design, stylowe i funkcjonalne rozwiązania w postaci akcesoriów. Trwałe i solidne komponenty użytkowe to główne cechy dobrych mebli kuchennych.

Szafy

Każda szafa musi być wszechstronna. Czasami jednak się nie da, tutaj kłania się wielofunkcyjność oparata na elastycznych rozwiązanich jakie powinna mieć dobra szafa na wymiar.

Meble biurowe

Biuro teraz to coś więcej niż praca, to przede wszystkim coś a’la drugi dom. Dlatego dobre meble biurowe to wygoda, komfort i ładny wygląd.

Meble kuchenne według potrzeb klienta

Mebli na wymiar, dostosowanych do naszych pomieszczeń idealnie co do centymetra z pewnością nie znajdziemy w żadnych salonie meblowym. Możemy je jedynie zamówić u danego stolarza, który zaprojektuje i wykona nam meble kuchenne według naszych potrzeb.

Meble kuchenne na wymiar są niezwykłe, ponieważ można nimi zagospodarować każdą, nawet najmniejszą wolną przestrzeń. Umieścić je można, zarówno w mniejszym jak i większym pomieszczeniu. Idealnie dopasują się do stylu danej kuchni i będą z nim współgrały. Koszt takich mebli na wymiar nie zawsze musi być wysoki, zależy on przede wszystkim od wielkości mebli. Warto pamiętać o tym, że meble które zamawiamy u stolarza będą znacznie lepszej jakości niż te, które znajdziemy w salonie. 

Monada-Meble to doskonałe meble z Mielca

Wieloletnie doświadczenie z branży meblarskiej pozwoliło firmie Monada-Meble na rozwinięcie skrzydeł. Obecnie firma ta to zakład stolarski oferujący doskonałe meble na wymiar. Stylistyka, funkcjonalność, design i atrakcyjna cena.

Tuszów Narodowy 286, 39-332 Tuszów Narodowy, powiat Mielec woj. podkarpackie to adres do firmy. Zadzwoń i dowiedz się więcej: +48 783 962 744

Poniżej mapa dojazdu:

Dlaczego warto mieć kuchnię czy szafę na miarę?

Jaka powinna być dobra kuchnia i dobre meble kuchenne? Na co zwrócić uwagę i co jest ważne oraz istotne:

  • fronty, najlepiej lakierowane
  • wytrzymałe blaty, olejowane drewno to dobry wybór!
  • korpusy czyli szafki, koniecznie laminat w 18mm grubości
  • markowe akcesoria, tzw. okucia
  • oczywiście ładny projekt i stylowy design

(+48) 783 962 744

Jeżeli interesują Cię idealne meble dla Ciebie! ZADZWOŃ!